MÖBLER / Bord / Matbord 16229184
nr 1622 9184
Matbord
England. Bredd: 130 cm, djup: 85 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 maj 2024
kl 20:40:39
24/5 09:16:50
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor